Çeliktaş Tedavi Gören Hastaları Ve Çevre Esnafını Ziyaret Etti. Foto Galeri: Çeliktaş Tedavi Gören Hastaları Ve Çevre Esnafını Ziyaret Etti.

Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Çeliktaş, Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Karaman Ağız ve Diş Sağlık Merkezi personeli ve hastanede tedavi gören hastalara sağlık, sıhhat ve afiyet; hasta yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulundu. 

Gerçekleştirdiği hastane ziyaretinde hastalar ile tek tek ilgilenen Çeliktaş, hastane idaresi, personelleri, hasta ve yakınları ile sohbet etti, dua ve destek istedi. Daha sonra çevre esnafı da ziyaret eden Elif Çeliktaş kendisine ve Yeniden Refah Partisine özellikle Erbakan’a gösterilen ilgiden çok etkilendiğini söyledi. Yeniden Refah Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Durdu Elif Çeliktaş, “Ben Karaman halkına inanıyorum. Bu seçimde ahde vefa gösterecektir. Milli Görüşle ahlaklı belediyeciliği kendilerine hizmet etmek için bizlere görev verecektir. Çünkü tek çözüm Milli Görüş ve Erbakan’dır. Hepsini denedi bu millet. Kendilerini aldatmayan ve aldanmayan tek liderin Erbakan olduğunu biliyor. Babasına sahip çıkamadık ama evladının yanında olacağız diyorlar.” dedi.