banner647

Hatay Büyükşehir personeli Kocaeli’deki çalışmaları inceledi

Kocaeli’yi ziyaret eden Hatay Büyükşehir Belediyesi çalışanları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını inceledi.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmalarla diğer kentlere de örnek oluyor. Özellikle yeni Büyükşehir...

banner491
Hatay Büyükşehir personeli Kocaeli’deki çalışmaları inceledi
banner567

Kocaeli’yi ziyaret eden Hatay Büyükşehir Belediyesi çalışanları Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını inceledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi yaptığı çalışmalarla diğer kentlere de örnek oluyor. Özellikle yeni Büyükşehir olan kentlerin yanı sıra diğer Büyükşehir Belediyelerinden de Kocaeli’nin tecrübelerin faydalanmak için ziyaretler gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Hatay Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu.

Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı personeli Kocaeli’deki çalışmaları yerinde gördü. Kocaeli’deki çevre yatırımlarını ve uygulamalarını izleyen Hataylı heyet, İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı Hafriyat Denetim Şube Müdürlüğü’nü de ziyaret etti.

Hafriyat Denetim Şube Müdürlüğü heyete bir sunum yaparak çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sunumda iş ve işlemler ile hafriyat sahası konuları ele alındı. Hatay Büyükşehir Belediyesi çevre personeli Gebze’deki hafriyat sahalarını da yerinde gördü.

Heyet İZAYDAŞ’ta da yapılan çalışmaları inceledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590