Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sürüyor

İzmit Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve bakım işlerine hız kesmeden devam ediyor. Müdürlük bünyesinde kurulan mobil ekip her hafta periyodik olarak 42 ayrı noktada bulunan hizmet binalarının temizliğini yürütüyor.Ulaşım...

banner491
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları sürüyor
banner567

İzmit Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve bakım işlerine hız kesmeden devam ediyor. Müdürlük bünyesinde kurulan mobil ekip her hafta periyodik olarak 42 ayrı noktada bulunan hizmet binalarının temizliğini yürütüyor.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerinden yapılan bilgilendirmede, “İzmit Belediyesi bünyesinde vatandaşlarımıza hizmet verilen mahalle konakları, emekli evleri, kültür merkezleri, kurs binaları, spor salonları gibi birçok alanda temizlik hizmetlerini yürütmekteyiz. Kamuya açık söz konusu yerlerde temizlik ve hijyen çok önemlidir. Ekiplerimiz bu hizmeti aksatmadan rutin olarak sürdürmektedir. Son olarak Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ı şehrimize kazandırdığı Tepeköy Mahallesi 17 Ağustos Bulvarındaki Aquapark’ın detaylı temizliği müdürlüğümüzün ekiplerince yapılmıştır” denildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner618

banner625

banner612

banner590