Cumhur İttifakı Basına Teşekkür Ziyareti Yaptı Foto Galeri: Cumhur İttifakı Basına Teşekkür Ziyareti Yaptı

Aralarında; AK Parti Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser, Osman Sağlam, AK Parti İl Başkanı Murat Öztürk, MHP İl Başkanı Durmuş Yıldızbaş, MHP Merkez İlçe Başkanı Muhammet Mustafa Gözel, Büyük Birlik Partisi Milletvekili Adayı Mesut Soyfidan, AK Parti SKM Başkanı Nazmi Ünlü ve partililerin bulunduğu heyet, Karaman Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulunarak seçim sürecinde verdikleri desteklerden ötürü basın mensuplarına teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan heyet tarafından, “Seçim çalışmaları boyunca partilerin çalışmalarını takip ederek anbean kamuoyuna ulaştıran, en az siyasiler kadar yoğun bir tempoyla çalışan gazetecilere özellikle Cumhur İttifakına verdikleri destekten ötürü teşekkür ederiz” minvalinde yapılan konuşmaların ardından 2. Tur için de destek istendi. 

Gazetecilerin seçim sürecinde ekseriyetle tarafsız olarak hareket ederek tüm siyasi partilerin mesajlarını vatandaşa ilettiklerini vurgulayan heyet, “Basın mensuplarının seçim sathında ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu süreçte sizler de en az bizim kadar efor harcadınız. Şimdi önümüzde 2. Tur seçimleri var. Yine sahada birlikte olacağız. Bu vesile ile hem 14 Mayıs hem de yapacak olduğumuz 28 Mayıs Seçimlerinin memleket ve milletimiz için hayırlar getirmesini dileriz”. dediler.

Karaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 2. turda politikacılara başarılar diledi.

Milletvekilleri Selman Oğuzhan Eser ve Osman Sağlam’ı da tebrik eden Demirkollu, “Seçimlerin şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlı neticeler getirmesini temenni ediyoruz” dedi.