Cumhuriyet Nihat Arslan İlkokulunda Mezuniyet Coşkusu Yaşandı Foto Galeri: Cumhuriyet Nihat Arslan İlkokulunda Mezuniyet Coşkusu Yaşandı

Cumhuriyet Nihat Arslan İlkokulu bahçesinde düzenlenen programa Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez, İş İnsanı İhsan Duru, öğretmenler, veliler ve davetliler katıldı.

Program Okul Müdürü Özcan Üstün’ün açış konuşmasıyla başladı. Okul öncesi öğrencilerinin gösteriyle devam eden programda öğrencilerin koro ve solo olarak gerçekleştirdikleri performanslar mezuniyet coşkusuna renk kattı.

Karaman’da düzenlenen yarışmada il birincisi olan Halk Oyunları Ekibinin sahne aldığı programda 2022-2023 öğretim yılında okul birincisi olan Zehra Durmuş bir konuşma yaptı. Konuşmasının ardından yaş kütüğüne ismini çakan Zehra Durmuş, plaketini Vali Yardımcısı Oğuz Şenlik’ten aldı.

Programın son bölümünde kürsüye gelen İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, programın hazırlanmasında emeği geçen idareci ve öğretmenlere teşekkür ederek mezun olan öğrencilere yeni eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Mezuniyet töreni, protokol üyelerinin okula katkıda bulunan hayırseverlere plaket takdimi, dördüncü sınıf öğrencilerinin kep atması ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.