Demirci, küreselci sistemin dünyanın başına bela ettiği kültür ve medeniyet düşmanı LGBT’nin bütün sosyal ağları, sinema ve TV filmlerini hatta Disney gibi şirketler aracılığı ile çizgi filmleri dahi LGBT propagandası alanına çevirdiğine dikkat çekerek “Dozajı her geçen gün artırıyorlar. Avrupa ülkeleri ve ABD’de çok güçlüler. Ülkemizde de uluslararası anlaşmalarla, medya üzerinden baskılarını artırmış durumdalar. Artık aleni hale gelen LGBT tehlikesine karşı toplum olarak, aileler olarak, eğitim kurumları ve öğretmenler olarak, din görevlileri olarak ve tabi ki devlet ve devlet kurumları olarak ciddi şekilde tepkilerimizi ortaya koymalıyız. Çocuklarımızın, gençlerimizin duygu ve düşüncelerinin LGBT ideoloji tarafından ele geçirmelerine kesinlikle göz yummayacağız. Neslin devamını ortadan kaldırmayı hedefleyen, yaradılışa savaş açan, fıtrata müdahale eden dayatmaya karşı sivil toplum örgütlerimizle bütün bir toplum olarak mücadele edeceğiz.” Açıklamasında bulundu. 

“EŞ CİNSELLİK GENİ SAFSATASI BİLİMSEL OLARAK ÇÜRÜTÜLMÜŞTÜR”

Demirci, “gerek sosyal medya hesaplarından gerekse farklı platformlarda LGBT’ye destek veren bazı sivil toplum kuruluşlarını, siyasileri ve sanatçıları da eleştetirerek “Son yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki “Eş cinsellik geni diye bir gen yok. Bu söylem kesinlikle safsatadır. Kimse doğuştan eş cinsel doğmuyor. LGBT’nin bu iddiası açık bir şekilde bilimsel verilerle çürütülmüşken Yüce kitabımızda Lut kavminin helakine neden olarak eş cinsellik ve sapkınlıklar ortadayken çocuklarını ve toplumu bu sapkınlığın yayılmasından korumak için harekete geçenlerin ayrımcı, toplumu kin ve düşmanlığa sevk edenler olarak lanse edilmesi traji komik bir durumdur. Kendi sapık tercihlerini özgürlük bahanesi ile çocuklarımıza gençlerimize empoze etmelerine bu toplum izin vermeyecektir.” İfadelerine yer verdi.

“SOSYAL MEDYA MECRALARI LGBT LOBİSİNİN ELİNDE”

Sosyal medya platformlarının LGBT lobilerinin elinde olduğunun altını çizen DEMİRCİ açıklamasına şöyle devam etti: Bu lobiler sosyal medya mecralarını adeta İslam dinine, kutsallarımıza ve aileye saldırı alanına çevirdiler. Müslüman bir toplum olarak bizim temel vazifemiz fıtrata uygun bir insanlığın oluşmasını temin edecek bir düzeni oluşturmaktır. Aile toplumun da devletin de en temel yapı taşıdır. Bütün insanlık için çok önemli bir yere sahip olan aile kurumunu korumak için gerekli yasal düzenlemeleri yapmak LGBT lobilerine karşı uyanık olmak siyasilerin, devletin görevi olduğu kadar toplum olarak bizlerin de görevidir. Seçimler öncesi verilen sözler bir an önce yerine getirilmeli kendi toplum ve kültür yapımıza uygun kanunlarla aile kurumu koruma altına alınmalıdır.”

“DÜNYANIN İYİLİĞİ İÇİN NESİLLERİ FITRATA UYGUN YETİŞTİRMELİYİZ”

LGBT lobilerinin özgürlük bahanesi ile gençleri fıtrat dışı eğilimlere özendirmesine sesini çıkarmayan hatta destekleyen CHP zihniyetinin, milli eğitim müdürlükleri ve müftülüklerle yapılan protokol çerçevesinde çocuklara ve gençlere milli manevi değerlerimizin anlatılmasına laiklik elden gidiyor bahanesi ile karşı çıkmasının anlaşılır bir durum olmadığını belirten DEMİRCİ: “Bu gençler ve çocuklar hepimizin çocukları, milli manevi değerlerimizi öğrenmeleri, vatanını, bayrağını seven, ahlaklı ve fıtrata uygun nesiller yetiştirmek hepimizin görevidir. Çevresine duyarlı, farkındalığı yüksek, ailesine, vatanına, milletine ve tüm insanlığa hizmet edecek bir nesil yetiştirmek sadece ülkemizin değil dünyanın iyiliği için elzemdir.” Şeklinde konuştu..