Mersin’in Anamur ilçesinde hizmet veren İkonyum Butik Otel, deniz manzaralı 2+1 odaları ile ailenizle güzel bir tatil geçirmeniz imkân sunuyor.

Aile bütçenize uygun fiyatlarıyla güzel bir tatil keyfi çıkarmanıza olanak sağlayan İkonyum Butik Otel, daha ekonomik şartlarda tatil yapmanız için sadece konaklama hizmeti sunuyor.

Otel yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, İkonyum Butik Otel olarak 2+1 yazlık daire şeklinde denize sıfır konumu be deniz manzaralı tüm odaları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Odalarımızda 1 adet 2 kişilik ebeveyn yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve salonda TV ünitesi, koltuk takımı ile maksimum 5 kişilik alkolsüz aile otelidir. Her odamızda klima mevcuttur. Sizlerin daha ekonomik bir tatil yapması adına otelimizde yalnızca konaklama hizmeti sunmaktayız. Yemek hizmetimiz yoktur.  Sizler isterseniz dışarıdan yemek siparişi verebilir isterseniz kendiniz mutfakta milangaz, mini buzdolabı ve mutfak gereçleri ile hazırlayabilirsiniz.

Otelimiz, Cerenler Halk Plajına sıfır konumda olduğundan dolayı Havuz hizmetimiz yoktur. Tüm odalar deniz manzaralıdır. Güncel fiyatlarımız gecelik 3000 TL’dir. Konaklama en az 3 gece olmak koşulu ile rezervasyon yapmaktayız” denildi.

Detaylı bilgi ve iletişim için: 0552 350 65 35

Adres: Güzelyurt Mah.Rauf Denktaş Cad. Güzel Yalı Sit. Anamur/MERSİN