14 Aralık Operasyonu Denizli’de Protesto Edildi

Aralarında gazetecilerin, polislerin ve film yapımcılarının da bulunduğu İstanbul merkezli yapılan operasyonlar, Denizli’de protesto edildi.İstanbul’da başlatılan ve 31 kişinin gözaltına alınması ile ilgili yapılan operasyonlar devam...

banner491
14 Aralık Operasyonu Denizli’de Protesto Edildi
banner567
Aralarında gazetecilerin, polislerin ve film yapımcılarının da bulunduğu İstanbul merkezli yapılan operasyonlar, Denizli’de protesto edildi.

İstanbul’da başlatılan ve 31 kişinin gözaltına alınması ile ilgili yapılan operasyonlar devam ederken, yaklaşık 600 kişi Denizli Adalet Sarayı’nın karşısında bulunan Adalet Parkı’nda toplandı. Ellerinde ‘ Özgür Basın Susturulamaz’, ‘Medyaya Darbe’ yazılı dövizler taşıyan grup, Zaman Gazeteleri ile beklemeye devam ediyor. Kadınların ise parkta oturdukları alanlarda Kur’an-ı Kerim okurken, bazı kadınların da Türk bayrakları taşıdığı görüldü.

Toplanan kalabalığa bir konuşma yapan Zaman Gazetesi Denizli Temsilcisi Casim Alan, ‘’Tüm Türkiye’de olduğu gibi, bizler de Denizli’de demokrasi nöbeti tutacağız. Bu eylemlerimiz 3 gün sürecek. Bu süreçte bize katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Her gün 2 saat burada olacağız’’dedi.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535