Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” programı kapsamında Gençlik Merkezi bünyesindeki gönüllü gençler, "Asrın felaketi" olarak nitelenen 6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden vatandaşlar için sabah namazında bir araya geldi. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Camii’nde düzenlenen programda depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi.
![2](https://karamangundemcom.teimg.com/karamangundem-com/uploads/2024/02/deprem-3/2.jpg)