Başkan Atilla’dan esnaf ziyareti

Kayapınar ilçesinde bir alışveriş merkezindeki esnafı ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Değerli hemşehrilerimize ve Diyarbakır’ımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz" dedi.Diyarbakır Büyükşehir Belediye...

banner491
Başkan Atilla’dan esnaf ziyareti
banner567

Kayapınar ilçesinde bir alışveriş merkezindeki esnafı ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Değerli hemşehrilerimize ve Diyarbakır’ımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz" dedi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın esnaf ziyareti devam ediyor. Kayapınar ilçesinde bir alışveriş merkezini ziyaret eden Başkan Atilla, esnafa hayırlı işler diledi. Esnafın görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Atilla, kentin her noktasını ziyaret ederek herkesin görüşünü aldıklarını söyledi. Büyükşehir Belediyesi’nin halkın refahı için çalıştığını belirten Başkan Atilla, "Değerli hemşehrilerimize ve Diyarbakır’ımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz. Ziyaretlerimizde farklı seslerin görüşlerini dinliyoruz. Hemşehrilerimizin beklentilerini onlara soruyoruz. Şehrimize verimli olacak projeleri böylece hemşehrilerimizle beraber belirlemiş oluyoruz" diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590