Lice Kaymakamı Osman Uğurlu Öğrencilerle Masa Tenisi Oynadı

Diyarbakır’ın Lice İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ziyaret ettiği Aile Destek Merkezi’ndeki öğrencilerle masa tenisi oyladı.Kaymakam Osman Uğurlu, beraberinde Lice İlçe Jandarma Komando Alay Komutanı Albay Mustafa Çekiç, İlçe Cumhuriyet...

banner491
Lice Kaymakamı Osman Uğurlu Öğrencilerle Masa Tenisi Oynadı
banner567
Diyarbakır’ın Lice İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ziyaret ettiği Aile Destek Merkezi’ndeki öğrencilerle masa tenisi oyladı.

Kaymakam Osman Uğurlu, beraberinde Lice İlçe Jandarma Komando Alay Komutanı Albay Mustafa Çekiç, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Bülent Delibalta, İlçe Emniyet Amiri Yusuf Yanardağ, kamu kurum ve kuruluşların daire amirleri Lice kaymakamlığı bünyesinde faaliyet gösteren Aile Destek Merkezini ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Osman Uğurlu ve beraberindekiler Aile Destek Merkezi’ndeki birimleri tek tek ziyaret edip yapılan faaliyetleri yerinde inceleme fırsatını buldu. Öğrencilerle bir araya gelip sorun ve sıkıntıları dinleyen Kaymakam Osman Uğurlu, daha sonra masa tenisi öğrencileri çalışırken kendilerini izleyen Kaymakam Uğurlu, öğrenciler ile birlikte masa tenisi oynadı. Kaymakam Uğurlu, öğrencilerle bol bol sohbet ederek onlara öğrencilik günlerini çok özlediğini ve o duygularını yeniden yaşamak istediğini söyledi. Öğrencilerle beraber olmaktan mutluluk duyduğunu ve geleceğin umutları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağını belirten Kaymakam Uğurlu, öğrencilerle de şakalaştı. Kaymakam Uğurlu, zamanın önemine vurgu yaparak planlı ve çok çalışma konusunda tavsiyelerde bulundu.

Kaymakam Osman Uğurlu’nun öğrencilerle oynadığı masa tenisi oyununda ise oyunun galibi öğrenciler oldu.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner576