Sağlık Çalışanlarına Öfke Kontrol Eğitimi

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışanlara yönelik öfke kontrol eğitimi verildi.Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ve Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın işbirliğiyle acil sağlık hizmetinde çalışanlara, iletişim, öfke...

banner491
Sağlık Çalışanlarına Öfke Kontrol Eğitimi
banner567
Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çalışanlara yönelik öfke kontrol eğitimi verildi.

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ve Karacadağ Kalkınma Ajansı’nın işbirliğiyle acil sağlık hizmetinde çalışanlara, iletişim, öfke kontrolü alanında eğitim semineri verildi. 8 gün süren eğitim semirene katılan sağlık çalışanlarına bugün düzenlenen törenle sertifikaları dağıtıldı.

Sertifika dağıtım törenine katılan Diyarbakır İl Sağlık Müdürü Dr. Sait Avar, bu projeyle birlikte acil sağlık çalışanlarına iletişim, stres yönetimi, takım çalışması, beden dili, öfke kontrolü gibi konularda eğitimin verildiğini belirterek, 38 kişinin seminere katıldığını söyledi. Eğitim sonuncuda seminere katılanların sertifika hak kazandıklarını aktaran Avar, eğitim sonucunda da kendi hastanelerindeki çalışma arkadaşlarına aldıkları eğitimi vereceklerini ifade etti. Bu eğitimin sonunda acil sağlık hizmetlerinde her zaman var olan iletişim kazalarının önüne geçmeyi amaçladıklarını dile getiren Avar, insani ilişkilerde bir takım farklılıkların meydana geleceğini kaydetti.

Konuşmaların ardında seminere katılanlara sertifikaların dağıtılmasıyla eğitim son buldu.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535