Karaman Valisi Hüseyin Engin Sarıibrehim, Eşi Hanımefendi Hatice Sarıibrahim, Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mustafa Çakır, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Karaman İl Müftüsü Faruk Gürbüz, TIP Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Dursun Odabaş, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Halil İbrahim Taşcı ile birlikte üst düzey protokolün de katıldığı etkinlik, hayırseverler ve iş adamlarının da iştirakiyle yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Vakfın yöneticileri ve protokol üyeleri, çocuklarla geçirdikleri anların kendileri için anlamlı olduğunu belirterek, vakfın sosyal sorumluluk projelerine katılmaktan duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Dünya Yetimler Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Yüksel Çavuşoğlu, yaptığı konuşmada, vakfın gelecekte farklı branşlarda eğitimlere odaklanacağını vurgulayarak, etkinliğe destek verenlere teşekkür etti. Katılımcılar, vakfın misyonuna duydukları destekle birlikte, gelecek projelerde de aktif rol alacaklarına dair taahhütlerini dile getirdi.

Yoğun katılımla yapılan etkinlikte çocuklarla güzel bir gün geçiren vakıf yöneticileri ve protokol üyeleri vakfın çalışmalarına katılmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek desteklerinin devam edeceğini söylediler.