banner647

Başkan Yemenici Referandum turunda

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, esnafı gezdi referandum için evet oyu istedi.Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici kent merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek Referandumda neden evet denmesi gerektiği ile ilgili bilgiler verdi....

banner491
Başkan Yemenici Referandum turunda
banner567

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, esnafı gezdi referandum için evet oyu istedi.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici kent merkezinde bulunan esnafı ziyaret ederek Referandumda neden evet denmesi gerektiği ile ilgili bilgiler verdi. Yemenici, teşkilat üyeleri ile birlikte vatandaşları ziyaret ettiklerini söyledi. Yemenici, vatandaşlara 16 Nisan’da neden evet denmesi gerektiğini anlattıklarını ifade ederek şöyle konuştu: "Teşkilatımızla birlikte gece-gündüz, ev ev, mahalle mahalle geziyoruz. Vatandaşımızın kafalarında ki soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Muhalefet ise bir korku siyaseti yapmaya çalışıyor. Yalan yanlış bilgiler ile vatandaşları kandırmaya çalışıyor. Ancak gittiğimiz yerlerde yaşlısından gencine herkes muhalefetin söylediklerine inanmamışlar."

Teşkilat olarak son ana ve son saniyeye kadar çalışacaklarını vurgulayan Yemenici, "Referandum da Akçakoca olarak Yüzde 60’nı üzerinde bir oy almayı hedefliyoruz. Türkiye ölçeğinde de bu Yüzde 60‘ın üzerinde oy bekliyoruz. Bu kapsam da çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü’nün Düzce’yi Türkiye birincisi yapma hedefi doğrultusunda çalışmalarımıza gece gündüz devam ediyoruz" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590