banner851

banner590

Son Dakika
banner722

Anadolu Mektebi Öğretmenlerine Teşekkür Belgesi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Anadolu Mektebi arasında imzalanan protokol kapsamında okullarda Anadolu Mektebi çalışmalarını takip eden danışman öğretmenler, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ile Anadolu Mektebi Yürütme Kurulu tarafından "teşekkür belgesi" ile ödüllendirildi.

EĞİTİM 25.03.2021, 13:27 25.03.2021, 13:29
107
Anadolu Mektebi Öğretmenlerine Teşekkür Belgesi
banner762

Karaman’da Anadolu Mektebi Yazar Okumaları öğrencilerinin faaliyetlerini takip eden öğretmenler, belgelerini İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’dan aldı.

Anadolu Mektebinin, ülkemizin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerin milli ve yerli yazarlarımızı yakından tanıyarak okuyan, düşünen, düşündüklerini kaleme alan ve birikimlerini doğru bir şekilde ifade eden bir nesil olarak yetişmesinde çok büyük katkılar sunduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Anadolu Mektebinden Sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt’u, İl Koordinatörü Gülsen Metin ve öğretmenleri kıymetli çalışmalarından dolayı tebrik etti. Kitap ve okuma üzerine gerçekleştirilecek çalışmalarda her türlü desteğin verileceğini vurgulayan İl Müdürü Çalışkan, Anadolu Mektebi öğretmenlerine gönüllü olarak yürüttükleri bu çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti. 

Anadolu Mektebinin süregelen etkinliklerinin bu yıl Yunus Emre ve Mehmet Akif Ersoy özelinde gerçekleştirilecek çalışmalarla daha da yoğunlaştığı bilgisini veren İl Müdür Yardımcısı Abdurrahman Kurt, ilimizde Anadolu Mektebi kapsamında yakın zamanda Mehmet Akif Ersoy üzerine ilk defa ortaokul öğrencileriyle bir programın düzenleneceğini söyledi.

Program, teşekkür belgelerinin verilmesinin ardından çekilen fotoğraflarla son buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
kar yağışlı
Namaz Vakti 10 Nisan 2021
İmsak 04:49
Güneş 06:13
Öğle 12:54
İkindi 16:31
Akşam 19:24
Yatsı 20:42

Gelişmelerden Haberdar Olun

@