banner464

Ara tatilde sporla stres atıyorlar!

 Tekin Etüt Merkezi öğrencileri ara tatilde sporla stres atıyor! 

Ara tatilde sporla stres atıyorlar!

 Tekin Etüt Merkezi öğrencileri ara tatilde sporla stres atıyor! 

29 Ocak 2017 Pazar 13:15
164 Okunma
Ara tatilde sporla stres atıyorlar!

Tekin Etüt Merkez'inde eğitim gören öğrenciler düzenlenen masa tenisi, satranç ve futbol turnuvaları ile ara tatilde sters atıyorlar.

Yoğun ders temposunun ardından öğrenciler,  tatillerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirdiklerini ve bu durumdan çok memnun olduklarını dile getirdiler.

Kurum sahibi Tekin; ara tatilin başından beri 11 farklı grupla faaliyetler yapıyoruz, serbest zamanlarının değerlendirilmesi amacıyla spor yarışmaları, sosyal ve kültürel faaliyetler ve ilgili çalışmalar yürütüyoruz. Bu kapsamda Masa Tenisi, Satranç , basketbol ve futbol branşlarında faaliyetler gerçekleştiriyoruz amacımız Öğrencilerimizin Sınavlardaki başarıları kadar,diğer alanlardaki başarılarını da üst seviyede tutmak ve streslerini birinci dönemde bırakarak ikinci döneme hazır olmalarıdır. 

Öğrencilerimizin geleceklerine yön verecek en önemli bilgi ve becerileri kazandıkları dönemin ortaokul ve lise dönemi olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle, öğrencilerimizin  fiziksel, duygusal ve zihinsel yönden bütünlük içinde gelişmeleri için çalışıyoruz. 

2017-2018 eğitim öğretim döneminde Etüt merkezimiz ve Temel lisemizin yanı sıra  Özel Tekin Ortaokulunu ve Özel Tekin Anadolu Lisesini hizmetinize sunuyoruz dedi.

Son Güncelleme: 29.01.2017 13:26
Yorumlar