banner464

Babaoğlu Koleji 14.Mezunlarını Uğurladı

Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları, geleneksel “ Mezuniyet Gecesi” nin 14.sünü düzenledi

Babaoğlu Koleji 14.Mezunlarını Uğurladı

Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları, geleneksel “ Mezuniyet Gecesi” nin 14.sünü düzenledi

12 Haziran 2014 Perşembe 09:38
625 Okunma
Babaoğlu Koleji 14.Mezunlarını Uğurladı
Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları, geleneksel “ Mezuniyet Gecesi” nin 14.sünü düzenledi.  Grand Karaman Otel’ de yapılan programa Karaman Valisi Murat Koca, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mustafa Akış, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Rektörü Sabri Gökmen, Bifa A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Necati Babaoğlu,  Belediye Meclisi Başkan Vekili Ali Konukseven, Özel Babaoğlu İlköğretim Kurumları Kurucu Temsilcisi Hilmi Erdoğdu,  öğrenci velileri, öğrenciler ve  davetliler katıldı.
Program, yemek ikramının ardından, 8. sınıf öğrencilerine plaketlerinin verilmesiyle devam etti. Protokol üyeleri ve öğretmenlerinin elinden plaketlerini alan öğrenciler, Babaoğlu Koleji’nin 14. mezunları oldular.
Gecede açış konuşmasıyla  davetlilere seslenen okul müdürü Mustafa Ün:”  5 Eylül 2000 tarihinde başlayan eğitim maratonumuz, bugün 14. yılını tamamlamıştır. 14. mezuniyet  gecemizde, başarılarımızı kat kat artırmanın vermiş olduğu gurur ve öğrencilerimizi bir üst eğitime hazır etmenin sevinciyle karşınızdayız. 
Özel Babaoğlu ailesi olarak bugün,  8. sınıftan mezun olan 55 öğrencimizin mutlu, aynı zamanda hüzünlü gecesinde sizlerle bir araya geldik. Mezun olan öğrencilerimizle ne kadar gurur duysak, ne kadar gurur duysanız  azdır. Zira, bu yavrularımız hem davranışlarıyla hem de akademik başarılarıyla okulumuzun, Türkiye’nin en iyi okulları arasına  girmesini sağlamıştır. Okulumuz son dört yıldır SBS’ lere damgasını vurarak,  hem Karaman’ın zirvesinde, hem de Türkiye’nin en iyi 100 okulu arasında yerini sağlamlaştırmıştır. Bu yıl yapılan TEOG sınavlarında da öğrencilerimiz, okulumuzu yine en üst sıraya taşıdı. İlkokul binamız, spor salonumuz ve yapımı devam eden konferans salonumuz ile mevcut alanlarımızı adeta bir kampüs haline getirdik. Öğrencilerimize en iyi imkanları sunarak eğitim kalitemizi  daha da artırdık.                                                                                         
Çocuklarımızın yetiştirilmesinde bizlere desteğini esirgemeyen BİFA Bisküvi A.Ş. Onursal  Başkanı Sayın Yılmaz Babaoğlu’na, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Necati Babaoğlu’na ve BİFA ailesine, siz değerli anne babalara, okul aile birliği üyelerine, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan öğretmen arkadaşlarım ve okul çalışanlarına teşekkür ederim. ” dedi.
Davetlilere yemek ve diğer  ikramların yapıldığı gecede, Babaoğlu Marşı eşliğinde kepler havaya atıldı. Mezuniyet gecesi, öğrenci ve öğretmenlerin eğlenceleriyle sona erdi.

Son Güncelleme: 12.06.2014 20:54
Yorumlar