Başkan Demirkol öğrencilerin karne mutluluğuna ortak oldu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, eğitim öğretim yılının yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne mutluluğuna ortak oldu.Demirkol, karne gününde Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu öğrencileriyle buluştu. Haliliye İlçe Milli...

banner491
Başkan Demirkol öğrencilerin karne mutluluğuna ortak oldu
banner567

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, eğitim öğretim yılının yarıyıl tatilinde öğrencilerin karne mutluluğuna ortak oldu.

Demirkol, karne gününde Türk Anneler Derneği Rasime Polat İlkokulu öğrencileriyle buluştu. Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural ve Okul Müdürü Mehmet Kaşka tarafından karşılanan Demirkol, sınıflarda öğrencilerle görüştü. Demirkol, karnelerini dağıttığı öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi. Çocuklarının karne gününde yanlarında olan velilerle de görüşen Demirkol, karne dağıtımlarının ardından okuldan ayrıldı.

245 bin kitap dağıtıldı

Eğitime her alanda destek veren Haliliye Belediyesi, Demirkol’un “Geleceğimizin teminatı olan gençlerin eğitimini önemsiyoruz” anlayışıyla bugüne kadar 245 bin 500 kitabın dağıtımını sağladı. 50 bin adet akıl ve zeka oyunları, 93 bin 500 adet Siyer-i Nebi ve 102 bin adet 1915 Çanakkale Savaşı kitaplarını öğrencilere dağıtan Haliliye Belediyesi, eğitime verdiği önemi gün geçtikçe arttırıyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590