banner464

Bu Sınıf En Özeli, En de Güzeli!

Eğitimde farklı bir uygulama, hem de Karaman'da!

Bu Sınıf En Özeli, En de Güzeli!

Eğitimde farklı bir uygulama, hem de Karaman'da!

27 Şubat 2015 Cuma 22:17
1166 Okunma
Bu Sınıf En Özeli, En de Güzeli!
Vali Yardımcısı Sezer Işıktaş, KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen ve İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ile protokol üyeleri Karaman İmam Hatip Ortaokuluna bir ziyaret gerçekleştirdiler.
Ziyarette protokol üyeleri; sivil toplum kuruluşu temsilcileri, okul aile birliği başkanı ve velilerle birlikte derslik sistemine göre düzenlenen Kuran-ı Kerim sınıfının açılışını yaptılar.

Okul Müdürü Ziya Güler, Kuran-ı Kerim sınıfında yaptığı konuşmada, ziyaret dolayısıyla memnuniyetini belirterek dini ilimlerle dünyevi ilimleri ayrım yapmadan bütünlediklerini, değerler eğitimi kapsamında Kuran-ı Kerim’i anlamanın ve hayata tatbik etmenin çocuklarımızın iyi bireyler haline gelmesine vesile olacağını ve onları mutlu edeceğini ifade etti. Güler, Kuran-ı Kerim sınıfının hazırlanmasında büyük emeği olan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Hasan Hüseyin Yaşar’a teşekkür etti.

Daha sonra öğrenciler, Kuran-ı Kerim ve mealini okudular.

Açılış sonrası bir süre öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, derslik sisteminin eğitime sağladığı katkılardan bahsederek Kuran-ı Kerim sınıfının oluşmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Son Güncelleme: 01.03.2015 21:11
Yorumlar