banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Cihannüma Derneği ile “Değerlerimizi Hatırlıyoruz” Protokolü İmzalandı

Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği arasında medeniyetimizin değerlerini, yetiştirdiği âlimleri tanıma ve anlamalarına yönelik kitap okuma ve kitap tahlilleri, sohbet ve söyleşiler düzenlemek için iş birliği protokolü imzalandı.

EĞİTİM 04.01.2022, 16:27 04.01.2022, 16:29
435
Cihannüma Derneği ile “Değerlerimizi Hatırlıyoruz” Protokolü İmzalandı
banner762

Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Derneği arasında imzalan Değerlerimizi Hatırlıyoruz protokolü çerçevesinde medeniyetimizin değerlerini, yetiştirdiği âlimleri tanıma ve anlamalarına yönelik kitap okuma ve kitap tahlilleri ve söyleşiler düzenleyecek.

Atılan imzalar sonrasında konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, imzalanan protokolle kitap ve okuma sevdasıyla büyüyen öğrenciler için neslimizi tanıyacak ve tanıtacak bir çalışmanın daha başlangıcının yapılmış olacağını ifade etti.

Daha önce ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik akademisyenlerin sunumlarıyla medeniyetimizin çınarlarını tanıtacak bir protokolün gerçekleştirildiğini, öğrencilerden çok olumlu geri dönütler aldığını belirten Cihannüma Derneği İl Temsilcisi Cahit Suci, Değerlerimizi Hatırlıyoruz protokolü ile Karaman’ın yakından tanıdığı Prof. Dr. Abdullah Harmancı ve Orhan Buyruk’un, Bilgenin Gölgesi ve Merhaba Kudüs kitaplarının okunacağını, bu kitapların yazarlarıyla öğrencilerin söyleşiler düzenleyerek medeniyetimizin değerlerine dair bilinç kazanılmasına katkılar sağlanacağını dile getirdi.

Protokolün hayırlı olması temennilerinin ardından karşılıklı imzalar atıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 19 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@