banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Derece Alan Proje Ekibinden İl Müdürü Çalışkan’a Ziyaret

Sivas İl Millî Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği Uluslararası Robot Yarışması'nda dereceye giren Zübeyde Hanım Ortaokulu öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’a başarıya uzanan hikâyelerini anlattı.

EĞİTİM 31.05.2022, 17:31 31.05.2022, 17:34
232
Derece Alan Proje Ekibinden İl Müdürü Çalışkan’a Ziyaret
banner762

Zübeyde Hanım Ortaokulu Müdürü Yüksel Sağlam ve yarışmada öğrencilere rehberlik eden Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Ramazan Yıldırım ile proje ekibinde yer alan öğrencilerin katıldığı ziyarette, yarışma ve öğrencilerin projeleri hakkında İl Müdürü Mehmet Çalışkan’a bilgiler verildi.

Akıllı Teknolojiler Sağlık ve Akıllı Teknolojiler Sosyal Alan kategorilerinde Türkiye birinciliği, Akıllı Teknolojiler Sağlık kategorisinde ise Türkiye üçüncülüğü alarak Karaman’a başarıyla dönen proje ekibini tebrik eden İl Müdürü Çalışkan, her alanda yılsonu etkinliklerinin bolca yapıldığı bu dönemde yeni başarı hikâyelerinin yazılmasının mutluluğu ve heyecanını yaşadığını dile getirdi.

“BAŞARI YOLUNDA YOLCULUĞUNUZ DAİM OLSUN”

Öğrencilerden yarışmaya katılım konusunda bilgilerle Sivas’taki izlenimlerini dinleyen Çalışkan “İlkeli ve başarılı bir okul olan Zübeyde Hanım Ortaokulumuz yöneticileri ve öğretmenleri başta olmak üzere öğrencilerimize çalışmaları için teşekkür ediyorum. Başarı, üzerine koyarak ilerlediğinizde oluşuyor. Bu başarılar gösteriyor ki Ramazan Hocamızın önderliğinde 6. 7. sınıftan itibaren kendilerine hedef belirleyen öğrencilerimizin gelecekleri daha parlak olacak. Hiçbir zaman en iyisini elde etmiş başarıda sona ulaşmış olmazsınız. Daima daha iyisi için çaba gösterecek, sürekli yenilenerek zamanın şartlarına göre en iyiyi elde edeceksiniz inşallah. Yeter ki başarı yolunda yolculuğunuz daim olsun. Başarı er ya da geç ardından gelecektir.” şeklinde konuştu.

Ziyaret, öğrencilere verilen hediyelerin ardından günün anısına çekilen fotoğraflarla son buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@