banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Ebeveynlere Güven, Miniklere Eğitim

Önceliği ebeveynlere güven vermek olan Çocuk Kalbi Anaokulu, bünyesindeki çeşitli faaliyetlerle çocuklarınıza okul öncesi eğitimi eğlenceli hale getiriyor.

EĞİTİM 14.01.2022, 14:35 14.01.2022, 14:39
1843
banner762

Karaman’da 6 Aralık tarihinden itibaren eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan Çocuk Kalbi Anaokulu, “Önceliğimiz Ebeveynlere Güven Vermek” diyerek bünyesindeki çeşitli faaliyetlerle çocuklarınıza okul öncesi eğitimi eğlenceli hale getiriyor.

2 katlı ve 101 öğrenci kapasiteli müstakil binada hizmet vermeye başlayan Çocuk Kalbi Anaokulunda 6 adet derslik bulunuyor. Bunun yanında çocuklar için özenle tasarlanmış yemekhanede miniklere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi ara öğünü olmak üzere toplamda 3 öğün olarak çocuk gelişime katkı sağlayacak besinler sunuluyor.

08.00 – 17.00 saatleri arasında çocuklarınız çeşitli etkinliklere katıldığı gibi uyku ve oyun molaları da bulunuyor. Okul öncesi eğitimi faaliyetlerinde alanında uzman kadrosuyla hizmet veren Çocuk Kalbi Anaokulu, yabancı dil, yaratıcı drama, mental aritmetik ve çocuklarınıza ahlaki değer katacak etkinlikleri de bünyesinde bulunduruyor.

Çocuk Kalbi Anaokulu Kurucusu Hacer Elbey, kurum olarak yaptıkları faaliyetler ve çalışmalar hakkında gazetemize bilgiler verdi.

Yeni bir kurum olduklarını dile getiren Elbey, “6 Aralık’ta kurumumuza start verdik, 8 ile saat 17 arası faaliyetlerimiz devam etmekte. Yeni yılda Şubat ayı itibariyle kurumumuza katmak istediğim iz faaliyetlerin başında sportif faaliyetler geliyor. İlerleyen dönemlerde de bahçemiz müstakil olduğu için biraz daha çocukları bahçeye yöneltip oyun eşliğinde zaman geçirmelerini sağlayacağız. 36 ile 72 ay aralığında çocuklarımızı kurumumuzda okul öncesi eğitim hazırlıyoruz.”

“ÇOCUKLARIN KALBİNE GİDEN YOLDA EMİN ADIMLAR ATMAK İSTİYORUZ”

Velilere güven vererek kurum olarak çocukların kalbine giden yolda emin adımlar atmak istediklerini ifade eden Elbey, konuşmasının devamında şunları kaydetti:

“Velilerimizin bizi tercih sebebi şu olmalı, oklumuzun ismi çocuk kalbi, çocuğun kalbine giden yolda emin adımlar atmak istiyoruz. Hepimizin içerisinde eksik olduğu güven duygusu. Güven duygusunu kazandıktan sonra zaten aşamayacağımız engel yok. Bir veli çocuğunu buraya bıraktığı zaman gözü arkada kalmadan gidiyorsa, bizim için olay bitmiş demektir.  Veli, öğretmenle koordinesinde ve bizimle iletişimde içi rahatsa aradıkları güveni onlara sağlamışız demektir. İkinci aşama da ise çocuklarımızın güvenle, sıcak bir ortamda hem beslenme düzenlerine dikkat edilerek, hem de gelişimlerini destekleyici unsurlarla eğitim almalarını istiyorsanız avantajlı kayıtlarımız için okulumuza bekliyoruz. “

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 640 Sokak no: 22

İletişim ve detaylı bilgi için: 0545 254 21 37

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 16 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@