banner647

GAÜN öğrencilerinden Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu’na kütüphane

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hukuk Fakültesi öğrencileri, Toplumsal Duyarlılık Projesi (TDP) kapsamında, Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde bulunan Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu’nda ‘Köy Destek Projeleri’ kapsamında kütüphane kurdu.Yazıkent...

banner491
GAÜN öğrencilerinden Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu’na kütüphane
banner567

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Hukuk Fakültesi öğrencileri, Toplumsal Duyarlılık Projesi (TDP) kapsamında, Aydın’ın Bozdoğan İlçesinde bulunan Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu’nda ‘Köy Destek Projeleri’ kapsamında kütüphane kurdu.

Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu’nda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapan Abdullah Bilgen’in kütüphane için yardım mesajıyla harekete geçen TDP Danışmanı Öğr. Gör. Hakan Kaşka’nın TDP dersini alan öğrencilere konuyu iletmesiyle GAÜN Hukuk öğrencileri, kitapları, kırtasiye malzemelerini, eğitim-öğretim setlerini hazırlayıp paketleyerek Yazıkent Mürşide Akçay Ortaokulu’na gönderdi. Öğrenciler, TDP yoluyla şehirlerarasındaki mesafelerin ortadan kalktığını ve en iyi yatırımın eğitime yapılacağını, buna yaptıkları katkının kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590