banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, LGS İlçe Birincisini Tebrik Etti

Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Liselere Geçiş Sınavında (LGS) ilçe birincisi olan İlyas Özata ve ailesini ziyaret etti.

EĞİTİM 01.07.2022, 18:22
974
İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit, LGS İlçe Birincisini Tebrik Etti
banner762

Başarısından dolayı İlyas Özata’nı tebrik eden Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit: “Liselere giriş sınavında elde ettiği başarı ile ilçe birincisi olan İlyas Özata evladımızı ve ailesini tebrik ediyorum. Öğrencimizin bu başarısındaki en büyük pay sahibi öğretmen arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Öğrencimize bundan sonraki öğrenim hayatında üstün başarılar diliyorum.

Kazımkarabekir ilçemizde uygulamaya geçecek olan hazırlıklarını ve planlamalarını yaptığımız 17 projeden biri olan KABAP (Kazımkarabekir Akademik Başarıyı arttırma projesi) ile önümüzdeki eğitim öğretim yılında öğrencilerimizi bire bir takip edip bulunduğu seviyenin daha üstüne çıkarma gayretinde olacağız. Yine bir diğer çalışmamız olan Misafirim Öğretmenim ile gönüllü öğretmenlerimiz, idarecilerimiz ve Milli Eğitim Müdürü her hafta öğrencileri evlerinde ziyaret edip kendisi için neler yapabileceğimizi aileleriyle birlikte değerlendireceğiz.

Yaz tatili döneminde akademik, sosyal, kültürel ve sportif 14 farklı kurs ile öğrencilerimizin gelişimize katkı sunmaya ve keyifli bir yaz tatili geçirmelerine imkan sunmak istiyoruz. Öğrencilerimizi ve velilerimizi bu kurslara davet ediyoruz. Bilgi almak için okullarımıza, halk eğitimi merkezimize sizleri bekliyoruz.  Kazımkarabekir eğitim camiası olarak “mutlu ve başarılı öğrenciler için çalışıyoruz” hedefimiz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’in ilçe birincisi olan İlyas Özata’ya hediye takdimi ile sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@