banner877

banner919

banner921

Son Dakika
banner722

İyilik Okulu Projesi Temsilcileri, İl Müdürü Çalışkan’ı Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Deniz Feneri Derneği iş birliğinde imzalanan protokolle hayata geçirilen "İyilik Okulu Projesi" tanıtımı kapsamında Proje Koordinatörleri Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir, Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret etti.

EĞİTİM 20.10.2021, 11:50
141
İyilik Okulu Projesi Temsilcileri, İl Müdürü Çalışkan’ı Ziyaret Etti
banner762

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğü ile Deniz Feneri Derneği iş birliğinde imzalanan protokol çerçevesinde hayata geçirilen "İyilik Okulu Projesi" tanıtımı kapsamında Deniz Feneri Derneği Ankara Temsilciliğinden Ahmet Karademir ve Ömer Sadık Kendir,  Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ı ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Servet Türegün’ün misafirlere eşlik ettiği ziyarette "İyilik Okulu Projesi" kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirme bulunuldu. Salgın öncesi dönemde düzenlenen yarışmada Karaman’daki okullarda uygulanan derece almış projelerin Türkiye’ye örnek olduğu ifade edildi. İyiliklerle büyüyecek nesiller için "İyilik Okulu Projesi"nin bu yıl da çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ziyaretlerinden dolayı misafirlere teşekkür ederek proje çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@