banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Karaman'da Okullar 'Okulum Temiz' Belgesini Almaya Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Protokolü" kapsamında hazırlanan kılavuz çerçevesinde, 'Okulum Temiz' belgesi almaya hak kazanan okullara belgeleri verildi.

EĞİTİM 07.10.2020, 11:49 07.10.2020, 11:59
952
Karaman'da Okullar 'Okulum Temiz' Belgesini Almaya Devam Ediyor
banner762

16 Mart tarihinde pandemi dolayısıyla ara verilen eğitimin yeni normalleşme sürecinde daha sağlıklı ve temiz şekilde açılması, öğrencilerin eğitim hizmetini sürdürebilmesi için, Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Protokolü" kapsamında hazırlanan kılavuzdaki şartları yerine getiren okullara İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tarafından 'Okulum Temiz' belgesi verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan belge almaya hak kazanan okul yönetici ve öğretmelerini tebrik etti. Emeklerinizin karşılığını aldınız diyen Çalışkan, her okulun bu belgeye sahip olabilmesi için çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.

Program, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'ın okullara belgelerini vermesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@