banner464

“Kardeş Okul Projesi” devam ediyor

Kardeş okullarını unutmuyorlar

“Kardeş Okul Projesi” devam ediyor

Kardeş okullarını unutmuyorlar

08 Aralık 2012 Cumartesi 13:37
1079 Okunma
“Kardeş Okul Projesi” devam ediyor
İl Milli Eğitim Müdürlüğünce okullarımız arasındaki iş birliği ve yardımlaşmayı geliştirmek amacıyla başlatılan “Kardeş Okul Projesi” devam ediyor.

Proje kapsamında 85.Yıl Cumhuriyet İlköğretim Burunoba İlkokulunu, Özel Gevher Hatun İlköğretim Okulu Karaman YİBO’yu Mehmet Akif Lisesi Bostanözü İlkokulunu ziyaret ettiler.

Kardeş okul projesinden okullarımızın idareci ve öğretmenleri son derece memnun olduklarını bildirdiler. Okuldaki öğrencilerin kardeş okuldan gelen arkadaşlarıyla bir kaynaşma içine girdiklerini ve uzun süreli olacak arkadaşlıklara imza attıklarını belirttiler.

İl Milli Eğitim Müdürü Bekir Aksoy“Kardeş Okul “projesi kapsamında okullarımızın birbirlerini ziyaretinden oldukça memnun kaldıklarını belirtti. Aksoy Konuşmasında;” "Bu kardeşlik çalışmalarının ilimizde öğrenciler arasında dostluk ve kardeşliğe vesile olduğunu inanıyorum. Bu dostluğu sadece eğitim alanında değil daha da genişleterek başka alanlarda da devam etmesini, kardeşliğimizin uzun yıllar devam etmesini temenni ediyorum.”dedi

Son Güncelleme: 08.12.2012 23:11
Yorumlar