banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Karşılıklı Yardım ve İş Birliği Protokolü İmzalandı

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) ile Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında karşılıklı yardım ve iş birliği protokolü imzalandı.

EĞİTİM 30.12.2020, 15:23 31.12.2020, 09:13
162
Karşılıklı Yardım ve İş Birliği Protokolü İmzalandı
banner762

KMÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen imza töreninde Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül ve İl Mili Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'ın yanı sıra KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Üner ve Milli Eğitim Ar-Ge Biriminden Deniz Öcal da yer aldı.

Protokol kapsamında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Milli Eğitim Müdürlüğünün "Spor Bilim El Ele, Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur" adlı TÜBİTAK 4004 projesi ile "7'den 70'e Karaman Bilim Şenliği-2" adlı TÜBİTAK 4007 projelerine destek verecek.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, projeye ait duyuruların gerçekleştirilmesi, öğretim üyelerinin proje kapsamında bilimsel çalışmalara destek vermesi, üniversite laboratuvarlarının proje için kullanılması ve üniversite öğrencilerinin şenliğe katılabilmeleri için kendilerine izin verilmesi gibi pek çok konuda projeye katkıda bulunacak.

KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, imza töreninin ardından protokolün hayırlı olmasını dileyerek,"Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak tüm akademik varlığımız ve altyapı imkanlarımızla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün projelerine destek vermekten büyük memnuniyet duyarız. Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesindeki okullarda öğrenim gören öğrencilerimiz için tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız. Protokolün öğrencilerimiz açısından verimli geçmesini temenni ediyorum." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@