Kaymakam Demirel, köy okulunda karne dağıttı

Şanlıurfa Siverek İlçe Kaymakamı Metin Demirel 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı dönem sonu dolaysıyla kırsal mahallede öğrencilere karne dağıttı, kırtasiye ve değişik Hediyeler verdi.İlçeye 10 kilometre uzaklıkta bulunan Özenpınar...

banner491
Kaymakam Demirel, köy okulunda karne dağıttı
banner567

Şanlıurfa Siverek İlçe Kaymakamı Metin Demirel 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı dönem sonu dolaysıyla kırsal mahallede öğrencilere karne dağıttı, kırtasiye ve değişik Hediyeler verdi.

İlçeye 10 kilometre uzaklıkta bulunan Özenpınar kırsal mahallesine, ilçe milli eğitim müdürü Nuri Kapanoğlu ile giden, kaymakam Demirel’i burada öğrenci ve velileri karşıladı. Karne töreni öncesinde öğrencilere eğitimin önemini anlatan Kaymakam Demirel, daha sonra öğrencilere karnelerini dağıttı. Karne dağıtımı sonrasında öğrencilere karne hediyesi olarak ta, çanta, kırtasiye ve değişik hediyeler veren Kaymakam Demirel, hediyelerini dağıttığı öğrencilerin yanaklarından teker teker öperek, sevdi. İlgi ve alakadan memnun olan öğrenciler, Kaymakam Demirel’e teşekkür etti.

Karne töreni sonrasında kırsal mahalle sakinleriyle sohbet eden Demirel, vatandaşların sorun ve şikayetleri dinledikten sonra ayrılırken, okul yolunun çamur olmasından dolayı, çamura saplanan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı araç, köylülerin aracı iteklemesiyle, kurtarıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590