banner464

KMÜ'ye Niğde'de İlgi

KMÜ’YE NİĞDE TANITIM GÜNLERİNDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

KMÜ'ye Niğde'de İlgi

KMÜ’YE NİĞDE TANITIM GÜNLERİNDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

07 Mayıs 2013 Salı 15:35
347 Okunma
KMÜ'ye Niğde'de İlgi
Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Üniversite Tanıtım Günleri” 03-05 Mayıs 2013 tarihlerinde Niğde Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Tanıtım günlerinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini (KMÜ) Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi temsil etti.
Yurtiçinden ve yurtdışından toplam 21 üniversitenin katıldığı etkinliğin açılışını Niğde Valisi Âlim Barut yaptı. Açılışın ardından üniversitelerin stantlarını gezen Vali Barut, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini aralarında görmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti ve “Komşu il Karaman’dan etkinliğimize hoş geldiniz.” dedi.
Üniversite Tanıtım Günleri kapsamında üç gün boyunca Niğde’de bulunan ortaöğretim kurumları ve dershaneler, üniversitelerin stantlarını ziyaret ederek katılımcı üniversitelerden bilgi aldılar.
KMÜ Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi çalışanları, tanıtım günleri kapsamında KMÜ’yü tanıtıcı materyaller dağıtarak üniversite adaylarının bölümler ve puanlarla ilgili sorularını yanıtladılar. Karaman ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi hakkında adaylara ayrıntılı bilgi veren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi temsilcileri, KMÜ’yü tercih edecek adayların sıradan bir üniversitede öğrenim görmeyeceklerinin altını çizdiler.


Son Güncelleme: 08.05.2013 09:42
Yorumlar