banner597

Köşk’te öğrenciler NASA ile buluştu

Aydın Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu öğrencileri, Fen Bilimleri Öğretmeni Bilge Varel’in rehberliğinde “NASA Astrobiyoloji Enstitüsü” ne canlı bağlanarak e-konferans gerçekleştirdi.Aydın Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’nda Milli...

banner491
Köşk’te öğrenciler NASA ile buluştu
banner567

Aydın Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu öğrencileri, Fen Bilimleri Öğretmeni Bilge Varel’in rehberliğinde “NASA Astrobiyoloji Enstitüsü” ne canlı bağlanarak e-konferans gerçekleştirdi.

Aydın Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu’nda Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı desteği ile gerçekleştirilen e-konferansa, Amerika’da bulunan NASA Astrobiyoloji Enstitüsünde görev yapan SAGANET Astrobiyoloji Eğitim Platformu’nun kurucularından ve halen Harvard Üniversitesi Organizmik ve Evrimsel Biyoloji Bölümünde öğretim görevlisi olan Türk Astrobiyolog Dr. Betül Kacar katıldı. Öğrencileri astrobiyoloji hakkında bilgilendiren Dr. Kacar, öğrencilerin sorularını da cevaplayarak e-konferansa aktif olarak katılımlarını sağladı.

e-konferansa Köşk 100. Yıl Atatürk Ortaokulu öğrencileri ile birlikte , Altı Eylül Ortaokulu ve Köşk İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin de aralarında bulunduğu 100 kişilik bir öğrenci grubu ve öğretmenler katıldı.
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601