banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Maaş ve Ek Ders Ödemelerine İlişkin Yeni Uygulama Tanıtıldı

Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Destek Hizmetlerine bağlı Muhasebe Bölümü, tasarruf tedbirleri kapsamında maaş ve ek ders ile ilgili işlemler başta olmak üzere ödemelerde kamu zararı oluşmamasına yönelik ortaya koyulan uygulama hakkında okul yöneticileri ve memurlara bilgilendirme semineri gerçekleştirdi.

EĞİTİM 31.03.2022, 11:16 31.03.2022, 11:17
241
Maaş ve Ek Ders Ödemelerine İlişkin Yeni Uygulama Tanıtıldı
banner762

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ın açılış konuşması ile başlayan seminer, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Kılınç’ın seminere ilişkin görüş ve bilgilendirmeleriyle devam etti.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen seminer, Destek Hizmetleri Muhasebe Bölümü Şefi Mehmet Pamuk, Mutemetler Mustafa Kurt ve Muhammed Fatih Coşgun tarafından yapılan sunumlarda sistemin yenilikleri, tasarruf tedbirleri kapsamında bundan sonra yürütülecek iş ve işlemler hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Sistem üzerinde gösterilen uygulamalarla okul ve kurumlardaki yönetici, öğretmen ve çalışanların maaş ve ek ders ödemeleri ile doğum sonrası ücretsiz izin, sağlık özrüne bağlı ücretsiz izinler ve intiba tashihi (5434 Sayılı Kanun’a tabi çalışanların sigortalılık hizmetlerinin borçlanması) ile emekli kesenekleri gibi önemli süreçlerde oluşan tüm sorular cevaplandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 28 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@