banner877

banner919

banner921

Son Dakika
banner722

Millî Eğitim Camiasından Meryem Nur'a Veda Yemeği

Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında görevliyken emekli olan Meryem Nur için veda yemeği düzenlendi.

EĞİTİM 22.10.2021, 16:04 22.10.2021, 16:09
1163
Millî Eğitim Camiasından Meryem Nur'a Veda Yemeği
banner762

Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama otelinde düzenlenen programa, İl Millî Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt, Ticaret İl Müdürü Adem Özcan, Milli Eğitim Şube Müdürü Aziz Demir ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü hizmet binasında çalışan personel katıldı.

Düzenlenen programda konuşan İl Millî Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt hizmetlerinden dolayı Meryem Nur'a teşekkür etti.

"MERYEM HANIM İŞİNİ SEVEN, AİLE RUHU İLE KÜLTÜRÜYLE HAREKET EDEN DEVLET ADABINI VE USULÜNÜ BİLEN BİR KARDEŞİMİZDİ"

Zamanın çok çabuk geçtiğine dikkat çeken İl Müdürü Abdurrahman Kurt, önemli olanın geçen zamanın güzel anılarla doldurabilmek olduğunu ifade etti. Kurt, "Meryem Hanım uzun yıllar kurumumuza hizmet ettikten sonra emekli olma kararını verdi. Meryem Hanım ile uzun yıllar çalıştık. İşini seven, aile ruhu ile kültürüyle hareket eden devlet adabını ve usulünü bilen bir kardeşimizdir. Meryem Hanım kurumda sevilen ve saygı duyulan bir kişiydi. Hayatımızda aşamalar oluyor. Bu açıdan emekliliği bir son olarak görmemek gerekir. Her son yeni bir başlangıcın çıkış noktasıdır. Meryem Hanımın hayatında bundan sonra yeni başlangıçlar olacak. Yeni hayatlarında huzur, sağlık ve mutluluklar diliyorum. Verdiği hizmetlerden dolayı da kendisine devletimiz ve milletimiz adına teşekkür ediyoruz." dedi.

"ÇALIŞTIĞIMIZ SÜRE ZARFINDA ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALARA İMZA ATIP, GÜZEL ANILAR BİRİKTİRDİK"

Abdurrahman Kurt'un konuşmasının ardından söz alan Ticaret İl Müdürü Adem Özcan İl Millî Eğitim Müdürlüğü çatısı altında bir araya gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek Meryem Nur ile uzun bir süre teşrik-i mesaide bulunduğunu söyledi. Adem Özcan, "Sizlerle tekrardan bir aya gelmek inanın beni çok mutlu etti. Millî Eğitim camiasında çok değerli insanlarla çalıştım. Çalıştığım değerli insanlardan biri de Meryem Hanım'dı. Meryem Hanım bizlere hep yardımcı oldu. Çalıştığımız süre zarfında çok güzel çalışmalara imza atıp, güzel anılar biriktirdik. Bundan sonraki yaşamında Meryem Hanım'a ve ailesine güzel ve sağlıklı günler diliyorum." diye konuştu.

Kendisi için düzenlenen program dolayısıyla İl Müdür Vekili Abdurrahman Kurt'a ve mesai arkadaşlarına teşekkür eden Meryem Nur, kurumdan güzel anılarla ayrıldığı için çok mutlu olduğunu belirtti. Meryem Nur, "Bu program için herkese ayrı ayrı teşekkür diyorum. Sizleri çok seviyorum. Hakkınızı helal ediniz." ifadelerini kullandı.

Program, emekli olan Meryem Nur'a İl Millî Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt tarafından verilen plaket ve hediye ile sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@