banner464

Öğrencilere Moral Kahvaltısı

Toki Anadolu Lisesinde 1 Nisan 2012 günü YGS sınavına giren öğrencilerle okul idaresi ve öğretmenler kahvaltıda bir araya geldiler.

Öğrencilere Moral Kahvaltısı

Toki Anadolu Lisesinde 1 Nisan 2012 günü YGS sınavına giren öğrencilerle okul idaresi ve öğretmenler kahvaltıda bir araya geldiler.

06 Nisan 2012 Cuma 14:22
2558 Okunma
Öğrencilere Moral Kahvaltısı
 Yoğun ve stresli bir süreçten sonra YGS sınavına giren öğrencilerle sohbet etmek onlara moral vermek ve durum değerlendirmesi yapmak için bir araya gelinen kahvaltıda okul Müdürü Mehmet BAŞTUĞ yaptığı konuşmada "Yoğun ve stresli bir süreçten sonra sizler için çok önem arz eden YGS sınavına girdiniz. Hepinize geçmiş olsun.Yaşadığınız stresin, taşıdığınız yükün ne kadar ağır olduğunu biliyoruz. Çünkü siz gençlerden kendiniz dahil herkesin büyük bir beklentisi var. Bu büyük beklentiden dolayı da sizlerin omuzlarınıza büyük sorumluluk binmektedir. İnşaallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Artık YGS süreci sona erdi. LYS süreci başlıyor. Geçmişin keşkeleri geleceğin endişeleri ile oyalanmadan, çalışmalarınıza devam etmeniz gerekiyor. LYS sınavına yaklaşık 2,5 aylık bir zaman var ve bu zaman içerisinde gerek okulumuzdaki ve gerekse diğer yerlerde geçireceğiniz zamanı çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu zaman içerisinde okul idaresi ve öğretmenleri olarak sizlere her türlü desteği sağlayacağımızdan emin olunuz. Bu organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. " dedi. Sınıfları adına söz alan öğrencilerin de bu organizasyonun kendilerini çok memnun ettiğini, moral ve motivasyonlarını artırdığını YGS'den sonra alan sınavı LYS'nin başlayacağını, bu sınavda kendilerinin hem de çevrenin beklentilerine cevap vereceklerini, bu ortamı hazırlayan okul idaresi ve öğretmenlerine teşekkür ettiklerini söylediler.


Son Güncelleme: 07.04.2012 14:17
Yorumlar