banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Okulum Temiz Diyen Okullara Belgeleri Verildi

Okullarda hijyen şartlarının geliştirilmesi ve enfeksiyon önlenmesi amacıyla sürdürülen “Okulum Temiz” programı kapsamında, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onaylı Okulum Temiz Belgesi düzenlenen programla okullara verildi.

EĞİTİM 29.12.2020, 15:00 29.12.2020, 15:05
305
Okulum Temiz Diyen Okullara Belgeleri Verildi
banner762

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen programda İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Okulum Temiz Belgesi almaya hak kazanan okullara belgelerini verdi.

İl Müdürü Mehmet Çalışkan tüm kriterleri yerine getirerek başvuruda bulunan okulların işyeri sağlık ve güvenlik birimi denetçiler tarafından sahada incelenmekte ve başarılı okullara “Okulum Temiz” belgesi verildiğini dile getirdi.

Mehmet Çalışkan, “Çalışmalar kapsamında Karaman’daki tüm okullarımız belgeyi almak için başvuruda bulundu. Başvuruda bulunan okullarımızın oranı ise yüzde yüze ulaşmış ve şu ana kadar 170 okulumuz da belgesini almış durumda. Ayrıca diğer tüm okullarımızda standartların tam olarak karşılanması için denetçilerimizin rehberliğinde çalışmalar sürmektedir. Okullarımız, öğrencilerimizin sağlığı en ufak ayrıntılarla hesap edilerek dizayn edildi. İnşallah bir an önce öğretmenlerimiz öğrencilerimize kavuşur. Yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tüm idareci ve öğretmen arkadaşlarımı kutluyorum.” dedi.

Program, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan'ın okullara belgelerini vermesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@