Silopili öğrencilerin karne hediyesi Tekirdağ’dan

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinden Şırnak’ın Silopi ilçesinde gönderilen yardımlar öğrencilere ulaştı. Öğrenciler karnelerinin yanında Tekirdağ’dan gelen hediyeleri de aldı.Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde bulunan Fatma-İrfan Mandalı...

banner491
Silopili öğrencilerin karne hediyesi Tekirdağ’dan
banner567

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinden Şırnak’ın Silopi ilçesinde gönderilen yardımlar öğrencilere ulaştı. Öğrenciler karnelerinin yanında Tekirdağ’dan gelen hediyeleri de aldı.

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde bulunan Fatma-İrfan Mandalı İlkokulu öğrencileri kardeş okul projesi kapsamında Silopi ilçesi Verimli İlkokulundaki öğrencilere, karne hediyesi olarak giyim, kırtasiye ve oyuncaklardan oluşan hediye paketleri gönderdi. Yardım paketleri okula ulaştı. Verimli İlkokulunda karnelerden sonra Tekirdağ’dan gelen yardımlar dağıtıldı.

Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Dayanan, “Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinden Silopi’de bulunan Verimli İlkokulundaki öğrencilerin tamamına hediye gönderildi. Hediyelerimizi karnelerden sonra öğrencilerimize teslim ettik. Yardımlar emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yardımı alan öğrenciler ise, kardeş okul Fatma-İrfan Mandalı İlkokulu öğretmenlerine ve öğrencilerine çok teşekkür ettiklerini söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590