Şırnak’ta ilk Z-Kütüphane açıldı

Şırnak Emniyet Müdürlüğünce, Tümgeneral Ömer Keçecigil İlk ve Ortaokuluna Z Kütüphane yapıldı.Şırnak’ta ilk Z-Kütüphane açıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Şırnak Emniyet...

banner491
Şırnak’ta ilk Z-Kütüphane açıldı
banner567

Şırnak Emniyet Müdürlüğünce, Tümgeneral Ömer Keçecigil İlk ve Ortaokuluna Z Kütüphane yapıldı.

Şırnak’ta ilk Z-Kütüphane açıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Şırnak Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik tarafından uygulanan Z-Kütüphane’nin açılışı yapıldı. Merkez Tümgeneral Ömer Keçecigil İlk ve Orta Okuluna kurulan kütüphanenin açılışına, Vali Mehmet Aktaş, Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Selçuk Yıldırım, Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, kurum müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Kütüphanedeki kitapları inceledikten sonra açıklamalarda bulunan Vali Aktaş, “Emniyet Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığının işbirliği ile yapılan bir projenin bir uygulaması için buradayız. Bu kapsamda Şırnak ilimize toplamda 8 okula Emniyet Müdürlüğümüzün katkısıyla Z Kütüphane yani zenginleştirilmiş kütüphane yapımı gerçekleştiriliyor. Bunlardan bir tanesinin açılışını yapmış olduk. Bu kütüphanede yaklaşık 40 öğrencimiz aynı anda kitaplardan istifade edebilecek. Oldukça kaliteli malzemelerden hazırlanmış bir kütüphane. Ve çok sayıda kitap ve dokümanın olduğu bir kütüphane oldu. Bin civarında kitabın olduğu çok güzel bir Z Kütüphane olmuş. Ben bu kütüphanenin ilimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum. Emeği geçenlere katkı verenlere yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590