banner741

banner590

banner767

banner722

Şube Müdürlerine Veda Yemeği Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tayini çıkarak ilimizden ayrılan Milli Eğitim Şube Müdürleri İbrahim İbrahimoğlu ile Hasan Hüseyin Oduncu’ya veda yemeği düzenledi.

EĞİTİM 28.07.2020, 16:21 28.07.2020, 16:26
442
Şube Müdürlerine Veda Yemeği Düzenlendi
banner762

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve Antalya ili Serik ilçesi Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine atanan İbrahim İbrahimoğlu ile Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Hasan Hüseyin Oduncu’ya veda töreni düzenlendi.

Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt ile Nurettin Doğan, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Muhammet Tütün, Maarif Müfettişi Ercan Uçar ve Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

“ÖNEMLİ OLAN YÜRÜDÜĞÜNÜZ YOLDA İLERLERKEN HOŞ BİR SEDA BIRAKABİLMEKTİR”

Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İbrahim İbrahimoğlu ve Hasan Hüseyin Oduncu ile çalışmış olmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. İl Müdürü Çalışkan, “Şüphesiz insanoğlu doğumundan sonra bir hikaye ile hayatına devam eder. Bu hikayenin içerisinde bir yolu ve o yolda yürürken yanında bir yoldaşları vardır. Tabi bu süreç içerisinde bazen ayrılıklarda olabilir. Önemli olan yürüdüğünüz yolda ilerlerken hoş bir seda bırakabilmektir. İnşallah yeni çıktığınız bu yolda rabbim sizlere güzel hizmetler verebilmeyi nasip etsin. Unutmayın burada kapımız ve gönlümüz her zaman sizlere açık. Karaman’da eğitimine sağladıkları katkılarından dolayı İbrahim Bey’e ve Hasan Hüseyin Bey’e tekrar teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

“KARAMAN’DAKİ EĞİTİMİ ÜST SEVİYELERE TAŞIMAK İÇİN FARKLI VE GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPTIK”

2003 yılından itibaren Karaman’da çalışmaya başladığını belirterek konuşmasına başlayan Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Hüseyin Oduncu ayrılıkların kolay olmadığının altını çizdi. Karaman’da çalışmaktan dolayı her zaman memnun olduğunu söyleyen Hasan Hüseyin Oduncu geçen süre zarfında ekip olarak güzel çalışmalara imza attıklarını belirtti. Hasan Hüseyin Oduncu, “Karaman’daki eğitimi üst seviyelere taşımak için farklı ve güzel çalışmalar yaptık. Nasip olursa bundan sonra Eskişehir’de çalışacağız. Ben buraya teşrif ettiğiniz için başta Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çalışkan olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. Benden yana hakkım helal olsun, sizlerde bana hakkınızı helal edin. Allah’a emanet olun” diye konuştu.   

“BENİM İÇİN KARAMAN’IN YERİ HEP ÖZEL OLACAK”

İbrahim İbrahimoğlu ise Karaman’da uzun yıllar öğretmen, idareci ve şube müdürü olarak görev yaptığını ifade etti. Bizler fiilen Karaman’a bağlıyız diyen İbrahim İbrahimoğlu azami gayret göstererek Karaman eğitimine katkıda bulunmaya çalıştığını söyledi. İbrahimoğlu, “Benim için Karaman’ın yeri hep özel olacak. Karaman’da dolu dolu 14 yılım geçti. Bu sürede güzel anılar biriktirdim. Antalya Serik’te artık bir evinizin olduğunu bilmenizi isterim. Bu organizasyon içinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Çalışkan’a ve sizlere teşekkür ediyorum. Haklarınızı helal edin, bende yana helal olsun” ifadelerini kullandı. 

Program, yemek ikramı ve İl Milli Eğitim Mehmet Çalışkan’ın günün anısına vermiş olduğu plaket ile sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
16°
açık
Namaz Vakti 14 Ağustos 2020
İmsak 04:26
Güneş 05:56
Öğle 12:57
İkindi 16:42
Akşam 19:48
Yatsı 21:11

Gelişmelerden Haberdar Olun

@