banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Taşımalı Okuldan Dolu Dolu Sergi

Dr. Faruk Sükan İlkokulu ve Ortaokulu, Görsel Sanatlar, Teknoloji ve Tasarım, Sosyal Bilgiler, Türkçe, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Matematik ve Fen Bilimleri sergisi düzenledi.

EĞİTİM 02.06.2016, 16:37 02.06.2016, 16:42
630
Taşımalı Okuldan Dolu Dolu Sergi
banner762

Dr. Faruk Sükan İlkokulu ve Ortaokulunda düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Rıza Ayaz, okul müdürleri, öğretmenler, okul aile birliği yönetimi, Atatürk Mahallesi muhtarı ve veliler katıldı.
Okul Müdürü Ali Armutlu yılsonu sergileri açılışından önce yaptığı konuşmada; “Öğrencilerimizin yıl boyunca hazırladıkları el emeği göz nuru çalışmaların sergisini açıyoruz. 2015-2016 eğitim öğretim yılının son günlerinde eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerimizin el emeği göz nuru eserlerini sergilemek amacıyla değerli öğretmen arkadaşlarımızla;  öğrencilerimizin eserlerinin sergilenmesi için özverili bir hazırlık yaptık. Ben buradan öğrencilerimizin yetişmesinde büyük emekleri olan ve yılsonu etkinlikleri ve sergilerimizin hazırlanmasında emeği geçen bütün öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öğrencilerimi de kutluyorum. Programımız başladığında sizlerinde öğrencilerimizin yüzlerinde göreceğiniz mutluluk, bana göre yapılan bütün fedakarlıklara değeceğine inanmaktayım. Her zaman belirttiğimiz önemli bir söz vardır. Eğitim bir sevdadır. Bizler yönetici,  öğretmen, anne ve baba olarak eğitime sevdalı olursak, inşallah çocuklarımıza: insanlığı, saygıyı, ulusu ve ülkeyi sevmeyi öğretebiliriz.” dedi.
Daha sonra davetlilerle birlikte öğrencilerin yaptıkları çalışmaların bulunduğu okul binasındaki sergi gezildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@