banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Türkiye Birincisi ve İkincisi Karaman’dan

Ahilik "Cömertlik ve Dürüstlük" Konulu Ulusal Liselerarası Resim Yarışmasında Karaman Güzel Sanatlar Lisesi’nde öğrenim gören Menekşe Mısra Altaş birinci, Rabia Dilay Başar ise ikinci oldu.

EĞİTİM 07.12.2021, 15:14
927
Türkiye Birincisi ve İkincisi Karaman’dan
banner762

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği işbirliği ile Ahilik kültürünün yapı taşları olan sevgi, saygı, yardımlaşma, hayırseverlik, iş birliği, doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik gibi değerleri yaygınlaştırmak, eğitim çağındaki çocuklarımıza tarihini öğretmek, araştırmaya yönlendirmek ve kalıcı eserler bırakmaya özendirmek amacıyla düzenlenen Ahilik "Cömertlik ve Dürüstlük" Konulu Ulusal Liselerarası Resim Yarışmasında Karaman Güzel Sanatlar Lisesi 11. sınıf öğrencilerinden Menekşe Mısra Altaş Türkiye birincisi, Rabia Dilay Başar ikinci oldular.

Karaman Güzel Sanatlar Lisesi’nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada: “Bize bu gururu yaşatan öğrencilerimize ve öğrencilerimizin çalışmalarında emeği geçen ve her daim öğrencilerimize destek veren okulumuzun değerli öğretmenleri Semiha Altunsoy ve Gülten Kahraman'a teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 24 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@