banner464

Vali Murat Koca’dan 2012 - 2013 Eğitim - Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Vali Murat Koca, 2012 – 2013 Eğitim – Öğretim Yılının Sona Ermesi Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

Vali Murat Koca’dan 2012 - 2013 Eğitim - Öğretim Yıl Sonu Mesajı

Vali Murat Koca, 2012 – 2013 Eğitim – Öğretim Yılının Sona Ermesi Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

13 Haziran 2013 Perşembe 14:34
403 Okunma
 Vali Murat Koca’dan  2012 - 2013 Eğitim  -  Öğretim Yıl Sonu Mesajı
Vali Koca yayınladığı mesajında; “ 2012- 2013 eğitim - öğretim yılı 14 Haziran Cuma günü karnelerin alınmasıyla sona ererek, öğrenci ve öğretmenlerimizle birlikte uzun bir tatil dönemine girecektir.

Hem öğrencilerimiz hem de öğretmen ve velilerimiz açısından yorucu geçen bir sürecin ardından çocuklarımız uzun sürecek olan bir tatil dönemine girecekler.Öğrencilerimiz bir yıl boyunca ortaya koydukları emeklerin karşılığını almış olarak, bu sayede kendilerini değerlendirerek ve eksiklerini gidererek daha başarılı olacakları şekilde geleceklerini inşa edeceklerdir.

Çocuklarımızın karnelerinde almış olduğu notlar ne olursa olsun, onlar bizim için ayrı birer değerdir. Onlar bu ülkenin geleceğidir. Şartlar ne olursa olsun öğrenmekten, okumaktan ve bilgiden asla  uzaklaşılmamalıdır.

Hep birlikte gayret ederek amacımız doğrultusunda hedeflere ulaşabilmek, çocuklarımızı kendilerine, ailelerine, topluma ve çevreye olumlu katkılar yapan, kendisi, ailesi ve çevresi ile barışık, başkalarıyla iyi ilişkiler kuran, işbirliği içinde çalışan, hoşgörülü ve paylaşmayı bilen, dürüst, erdemli, iyi ve mutlu bir vatandaş olarak yetiştirmek için başta ailelere büyük görev ve sorumluluk yüklemektedir.

Türk toplumunun şekillenmesinde, Cumhuriyetin güçlenmesinde, millî kültürümüzün geliştirilerek güçlenmesinde fedakâr ve saygıyı en çok hak eden öğretmenlerimizin de, bu hususta bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki çalışmalarında da üstün gayret ve yüksek bilinç içerisinde olacaklarına yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini diliyor, yeni eğitim – öğretim yılında yenilenmiş, enerji dolu, sağlıklı ve mutlu bir şekilde okullarda görmeyi temenni ediyorum” dedi. 
Son Güncelleme: 13.06.2013 19:09
Yorumlar