Boyner, yeni konseptiyle Antalya’da açıldı

Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş mağazalarından Boyner, 2017 yılının beşinci, yeni konseptinin üçüncü mağazasını Antalya Agora AVM’de açtığını duyurdu.Boyner, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden...

banner491
Boyner, yeni konseptiyle Antalya’da açıldı
banner567

Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş mağazalarından Boyner, 2017 yılının beşinci, yeni konseptinin üçüncü mağazasını Antalya Agora AVM’de açtığını duyurdu.

Boyner, Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden Antalya’daki Agora AVM’de müşterilerine hizmet vermeye başladığını duyurdu. Şirketten yapılan açıklamada, AVM’de kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik kategorilerinin yerli yabancı pek çok markalarının yanı sıra yenilenen Boyner Evde ürünleri de yer alacak.

Yapılan bilgilendirmede, yeni Boyner mağazası, müşterilerin alışık olduğu unsurların farklı bir şekilde yorumlandığı, müşterinin yabancılık hissetmeyeceği, küçük sürprizlerle karşılaşacağı bir yapıda kurgulandı. Bu sene aynı konsept ile beşinci mağazasını Antalya’da açan Boyner, 2017 sonuna kadar 1 mağaza daha açacağını açıkladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590