banner464

Denizbank Yazarkasa Pos'u Tanıttı

DENİZBANK, YAZARKASA POS'U KARAMAN’DA TANITTI

Denizbank Yazarkasa Pos'u Tanıttı

DENİZBANK, YAZARKASA POS'U KARAMAN’DA TANITTI

30 Mayıs 2013 Perşembe 15:37
564 Okunma
Denizbank Yazarkasa Pos'u Tanıttı
DenizBank, MT Bilgi Teknolojileri işbirliğinde hem POS hem yazarkasa özelliği taşıyan yazarkasa POS'u hizmete sundu.
KARAMAN’DA TANITTI
Karaman’da Çankaya Kebap Restoran’da düzenlenen tanıtım toplantısına, Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Süleyman Şanlı, Orta Anadolu Bölge Satış Müdürü Cevdet Akcan, Karaman Şube Müdürlüğü, TSO Başkanı Mustafa Toktay, Borsa Başkanı Ekrem Baştuğ, KESOB Vekili Bekir Sağer ve Meslek Odası Başkanları ile basın mensupları katıldı.
Denizbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Süleymöan Şanlı, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada esnafın hayatını kolaylaştırmak için Türkiye'de yine bir ilk'e imza attıklarına dikkat çekti. Şanlı;
"Başta esnafımız olmak üzere tüm KOBİ'ler için 2008'de İşletme Kart'ı geliştirdik ve piyasada lider olduğumuz bu ürünümüzün bugün yaklaşık 235 bin kullanıcısı var. Genel anlamda Denizbank KOBİ Bankacılığı olarak, tüm KOBİ'lere ve esnaf başta olmak üzere işletme sahiplerine özel kredi ürünlerinden yatırım ürünlerine, leasing / faktoring işlemlerinden dış ticaret, sigorta ve POS hizmetlerine kadar birçok ürün ve hizmeti sunuyoruz. Kısa bir süre önce ise MT Bilgi Teknolojileri işbirliğinde yazarkasa POS'u geliştirdik. Hem yazarkasa hem de POS olarak kullanılan bu ürünü şu anda sadece Denizbank sunuyor. 1 Temmuz 2013'ten itibaren özellikle ayağa hizmet götüren restoranların, sucuların, tüpçülerin ve mobil hizmet götüren tüm esnafın ilgili kanun gereği yazarkasa POS'u kullanması zorunlu olacak. Denizbank olarak bizi tercih edecek esnafımıza önemli kolaylıklar getiriyoruz. Denizbank KOBİ Bankacılığı farklı, hızlı, kolay, ve teknolojik çözümlerle inovasyonu KOBİ'lere ulaştırıyor. Zaten zorunluluk olan bu ürünün İşletme Kart ile alınmasının birçok avantajı var. Bizimle beraber bu sisteme geçenler önemli bir avantaj yakalamış olacak. Esnafımızın sadece yanında değil, aynı zamanda onlarla birlikte hareket eden taraf olarak ekonomimizin can damarı olan KOBİ'lerimiz için yenilikçi ürün ve hizmetleri geliştirmeyi sürdüreceğiz" dedi.
ESNAF ÇİFT MALİYETTEN KURTULUYOR
Yazarkasa POS; POS'tan işlem yapıldığı anda aynı zamanda yazarkasa fişi de kesilmesini sağlayan bir ürün ve mobil olarak da taşınabiliyor. Özellikle vergi düzenlemelerinde avantaj sağlayan Yazarkasa POS fişleri "Serbest Meslek Makbuzu" olarak kabul edilecek. Yazarkasa POS ile esnaf çift maliyet (Yazarkasa ve POS) yaratmadan, tek ürünle çözüme kavuşuyor.
Yazarkasa POS ürününü Denizbank aracılığı ile edinmek isteyen müşterilere çeşitli avantajlar sunuluyor. Firmalar, İşletme Kart ile harcama sözü vererek, yazarkasa POS'a ücretsiz sahip olabiliyorlar. İşletmeler aylık ciro taahhüdü ve komisyon oranını seçerek, yazarkasa POS cihazına ücretsiz sahip olacak. İşletmeler ayrıca cihaz bedelini peşin ödeyerek yazarkasa POS'a sahip olabiliyor ve bunun yanında uygun komisyon oranıyla çalışma fırsatı yakalayabiliyorlar. Denizbank İşletme Kart ile yazarkasa POS için peşin fiyatına 36 ay taksit imkanı da bulunuyor.

Son Güncelleme: 30.05.2013 15:44
Yorumlar