banner464

Karaman'da Altın Toplayacak

TÜRKİYE FİNANS KARAMAN’DA ALTIN TOPLAYACAK

Karaman'da Altın Toplayacak

TÜRKİYE FİNANS KARAMAN’DA ALTIN TOPLAYACAK

27 Mayıs 2013 Pazartesi 06:41
431 Okunma
Karaman'da Altın Toplayacak
27-28 Mayıs’ta Karaman Şubesi’nde altın toplayacak olan Türkiye Finans, altına yatırım yapmak isteyenlere tasarruf imkânı sağlamanın yanı sıra Türkiye’de bir ilk olan, “Kişiye Özel Gram Altın” ayrıcalığını da müşterilerinin hizmetine sunuyor.  Yapılan açıklamada;
“Katılım bankacılığının öncülerinden Türkiye Finans, altın ve ziynet eşyalarını değerlendirmek isteyen müşterileri için altın ürünleri geliştirmeye devam ediyor. 27-28 Mayıs’ta Karaman Şubesi’nde altın toplayacak olan Türkiye Finans, müşterilerinin tasarruf yapmasına olanak sağlıyor. Türkiye Finans Altın Toplama Günleri’nde; bilezik, bileklik, künye, kolye, küpe, çeyrek, yarım gibi seçeneklerde tüm takı ve altınları değerlendiriyor.
Türkiye Finans Altın Şubeler’de altınlarını değerlendirenler, hesabına 24 saat ulaşıp, ihtiyaç duydukları takdirde altınlarını nakde çevirebilirken aynı zamanda çalınma, kaybolma, işçilik ücreti, eski-yeni tarih gibi endişelerden de kurtuluyor.
Altın Katılım Hesabı ile kâr payından yararlanma olanağı
Altın hesabına da kâr payı alma imkânı sağlayan Türkiye Finans Altın Katılma Hesabı sayesinde; altına yatırım yapmak isteyen tasarruf sahipleri, hem altının hem de altın katılma hesabının getirisinden minimum bir ay vadeyle yararlanma imkânına kavuşuyor.
Türkiye Finans’tan bir ilk: Kişiye özel ambalaj tasarımlı gram altın
Türkiye Finans, Türkiye’de ilk kez kişiye özel ambalaj tasarımlı hediyelik altınları da satışa çıkarıyor. Kişinin ambalajı üzerine istediği fotoğrafı bastırabileceği ve mesajını yazabileceği altın ile herkes, sevdiklerine çok özel bir hediye verebiliyor. Üstelik kişiye özel fotoğraflı altın ambalajı açılmadığı takdirde değer kaybı da yaşamıyor.”denildi.
Son Güncelleme: 27.05.2013 06:42
Yorumlar