banner647

Karaman’ın Ekonomisi Değerlendirildi

Ülke ekonomisine katkı sağlayan tüm değerlerimizin ayağa kaldırılması ve ekonominin canlandırılması amacıyla İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü koordinesi ve sekretaryasında düzenlenen 2019 yılı ilk Ekonomi Değerlendirme Toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında gerçekleştirildi.

banner491
Karaman’ın Ekonomisi Değerlendirildi
banner567

13 Haziran 2019 Perşembe günü Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Fahri Meral’in yanı sıra ilçe kaymakamları, kurum müdürleri, meslek ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

07 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirilen ekonomi toplantısında alınan kararların görüşülmesi ile başlayan toplantı gündemi, Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan Konya - Karaman - Mersin ticaret koridoru ve AR - GE konusunda yaptığı sunum ile devam etti.

2019 yılında gerçekleştirilen ekonomik değerlendirme toplantısının ilimiz için hayırlı olması dileklerinde bulunarak konuşmasına başlayan Vali Fahri Meral, ilimizin ihracatta veya ekonomik sorunlarının değerlendirildiği toplantıya sanayici ve iş insanlarının katılımlarının önem arz ettiğini ifade etti.

Karaman’ın ekonomik ve sosyal potansiyelini harekete geçirmek amacıyla düzenlenen toplantı, görüş ve önerilerin değerlendirilmesinin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 12:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Çataltepe
Çataltepe - 1 hafta Önce

Sayın Adem Kapar Bey
Fotograflara poz vereceğinize Çimenkuyu Köyüne yapılan yola bakınız.
Yazık olmuş milletin paralarına.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner644

banner612

banner590