May Tohum’a İnovasyon Ödülü

MAY Tohum, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği ’’Ekonomiye Değer Katanlar’’ ödül töreninde inovasyon ödülüne layık görüldü.Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük tohum firması olan MAY Tohum, Bursa Ticaret ve Sanayi...

banner491
May Tohum’a İnovasyon Ödülü
banner567
MAY Tohum, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği ’’Ekonomiye Değer Katanlar’’ ödül töreninde inovasyon ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin yerli sermayeli en büyük tohum firması olan MAY Tohum, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen "Ekonomiye Değer Katanlar" ödül töreninde, ’İnovasyon Ligi Araştırması’ sonuçlarına göre, ’inovasyon’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

MAY Tohum adına ödülü alan Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yormazoğlu, "Türkiye’nin ekonomik bağımsızlığı, hangi sektörde olursa olsun ancak ve ancak yerli üretim gücü ile mümkündür. Yerli sermayenin böyle onur verici ödüllerle ve tebriklerle yüreklendirilmesi, ülkemizin huzurdan, varlıktan, istikrardan yana bereketli günleri için çok önemli. Ülkemizde ve sektörümüzde yeniliklerin öncüsü olmak, bizim için en büyük gurur kaynağıdır" diye konuştu.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner546