banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

MÜSİAD Karaman Şubesi Dost Meclisinde Buluştu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Karaman Şubesi Temmuz ayı “Dost Meclisi kahvaltı programını Gorget Restaurant da gerçekleştirildi.

EKONOMİ 02.07.2022, 13:21 02.07.2022, 13:25
331
MÜSİAD Karaman Şubesi Dost Meclisinde Buluştu
banner762

Kahvaltıya, Şube başkanı İbrahim Taşbaş, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Önder Demirkollu MÜSİAD üyeleri ve konuk misafirler katıldı.

Açılış konuşması ile katılımcıları selamlayan MÜSİAD Karaman şube başkanı İbrahim Taşbaş; “Öncelikle aramızda bulunan yeni üye ve üye aday arkadaşlarımıza öncelikle hoş geldiniz diyorum. 33 yıllık geçmişi olan MÜSİAD’ın ticaretin tüm verimliliğinin üyelere yansıtan bir kurum olmuştur.  Bu yıl 2- 5 Kasım da İstanbul’da yapacağımız MÜSİAD Expo fuarına yoğun bir ilgi olduğunu katılmak isteyen üyelerimizin bizlere dönüş yapmaları ve ziyaretçi̇ olarakta fuara katılmalarında kendilerine ve firmalarına çok fayda sağlayacak” dedi.

Taşbaş, MÜSİAD olarak devletimize ve ekonomimiz de yaşanan sıkıntılar dolayı her zaman destekçisi olarak bu denli fuarlar ile ticaretin daha çok ivme kazanacağını dile getirdi. Son olarak dün açıklanan asgari ücretin de ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Program açılış gündemi hakkında bilgi veren şube müdürü Hüseyin Çölmek; “Üyelerimize yönelik yeni yaptığımız ortak satın alma indirim anlaşmaları, MÜSİAD Expo fuarı, faaliyetler ve konuşmacılar hakkında bilgi verdi. MÜSİAD üyesi Fuzul Ev yetkilileri katılımcılara MÜSİAD üyelerine yaptıkları özel indirim protokollerinden ve avantajlarından bahsettiler. MÜSİAD üyesi Güney Group firma sahibi Ramazan Kepir ise üyelere özel indirimlerin yer aldığı ortak avantajlardan bahsetti.

Toplantının devamında ise Yurt içi teşkilatlanma başkanı Osman Erdoğan’ın üyelere önceki ay yapılan faaliyetlerin sunumu ile devam etti.

Osman Erdoğan yaptığı konuşmasında: “MÜSİAD olarak geçtiğimiz haftalarda Konya şubemiz ev sahipliğinde Genel İdare Kurulu toplantısı 500 iş adamı üyelerimizle gerçekleştirdik. Yenilebilir enerji konusuyla gerçekleşen toplantıya Başkan yardımcımız Musa Akgül’ün Karaman da ki firması White Rose’un elektrikli araç şarj ünitesi stanttı katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü ve ilimizin tanıtımı noktasında büyük rol oynamıştır” dedi.

Sektör kurulu Musa Akgül ise önümüzde ki aylarda MÜSİAD üyelerinin yer alacağı ortak yatırım projesi hakkında sunum yaptı. Sonrasında günümüz yenilebilir enerji modeli hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

Son olarak Şube başkanı İbrahim Taşbaş katılım sağlayanlara teşekkür ederek, katılımcı üyelerin kendi ve firmalarını kısaca tanıtımları ile program son buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@