Zingat, 2023 Ocak ayında gayrimenkul sektörünün buluşma noktası olmaya aday yeni hizmeti Zingat Connect’i duyurmuştu. Zingat Connect, profesyonel emlak danışmanları ile gayrimenkul geliştiricileri, markalı konut projeleri için yeni bir satış kanalı olarak bir araya getirdiği yeni bir iş modeli sundu.

Zingat üye emlak ofisleri vasıtasıyla yeni konut sahibi olmak isteyenler de Türkiye’nin her yerinden bu hizmetten faydalanabiliyor.

Zingat Connect’in Emlak Danışmanlarına En Önemli Faydaları

Türkiye’de yer alan projelerdeki yeni konutları müşterilerine sunarak emlak danışmanlarının portföyleri zenginleşiyor.

Hizmet kapsamındaki konut satışında Zingat Connect Ekibi’nin profesyonel desteğini alıyor ve her süreçte desteklenen danışmanlar zamandan da kazanıyor.

Zingat üyesi emlak ofisleri projelerin yeni konut portföyüne erişim ve satış hakkına sahip olabiliyor. Böylelikle üye emlak ofisleri daha geniş bir portföy ağlarına sahip olabiliyor.

Zingat üyesi emlak ofisleri, Zingat Connect ağı aracılığıyla ilgili projeden konut sahibi olmak isteyen müşterileri için talep oluşturuyor. Bu talepler üzerine Zingat Connect Ekibi devreye girerek danışmanların yönlendirdiği müşterilere ulaşıyor, bilgi veriyor, randevu oluşturuyor ve markalı konut satışlarında müşterilere eşlik ediyor.

Zingat Connect ekibi, müşterilerle ilgilenirken aynı zamanda emlak danışmanlarını da sürecin her adımında bilgilendirerek, bilgi akışının taze kalmasını sağlıyor. Bu sayede, tüm tarafların tatmin olacağı bir süreç yürütülmüş oluyor.

Satış gerçekleştiğinde hem müşteriler hem de emlak ofisleri için kazançlı bir süreç tamamlanmış oluyor. Zingat Connect, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, emlak sektöründe güvenilir bir hizmet sunuyor ve her adımda müşterilerin yanında yer alarak, onları doğru adımlar atmaları konusunda destekliyor.

Zingat Genel Müdürü Mehmet Erkek, Zingat Connect için yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“Zingat ailesi olarak kurulduğumuz günden bu yana enerjimizi, her zaman gerek sektöre gerek iş ortaklarımıza değer katan hizmet ve ürünlere yoğunlaştırdık. Bu gayretimiz sayesinde sektöre yeni soluk getiren pek çok uygulamamızı hayata kazandırırken hem Zingat.com kullanıcıları hem de Zingat iş ortağı emlak ofis ve danışmanlarının beğenileri ile yeni projeler oluşturma cesareti gösterdik. Bu konudaki öncülüğümüz ve cesaretimiz kullanıcılarımız ve iş ortaklarımız tarafından hep takdir ve övgüyle karşılandı. Bu kez de 2023 yılıyla birlikte gayrimenkul dünyasının buluşma noktası olarak gördüğümüz Zingat Connect hizmetimizi sunmanın heyecanı içerisindeyiz. Yeni hizmetimiz sayesinde emlak danışmanları, Zingat Connect ağındaki pek çok projenin yeni konut portföyüne erişim hakkı ve satış imkânı elde ediyor. Gayrimenkul geliştiricileri ve üye emlak danışmanlarımız yeni konut satış süreci boyunca, Zingat Connect ekibimizin sürecin her aşamasını takip eden ve bilgilendiren çalışma modeliyle Zingat’tan 360 derece hizmet alıyor olacak. Ayrıca, sektör açısından bakıldığında, Zingat Connect’in, satışları hızlandıracağına ve Yeni Evim Kampanyası gibi yeni konut stokunun erimesine katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

Zingat Connect, emlak sektöründe güvenilir bir hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Platformda, markalı konut projelerine ilgi duyan müşterilerin doğru adımlar atmaları için uzman bir ekibin desteği bulunmaktadır. Bu sayede, müşterilerin konut sahibi olma süreci daha kolay ve sorunsuz hale gelmektedir.

Zingat Connect dünyasına katılmak oldukça kolaydır. Zingat Destek Hattı'na 0850 532 05 05 numaralı telefondan veya Zingat Connect iletişim email adresinden ulaşabilirsiniz. Zingat Destek Hattı aracılığıyla, Zingat Connect Ekibi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz ve platforma nasıl katılabileceğinizi öğrenebilirsiniz.