Erdem Silay, başarılı siyasi ve gazetecilik performansıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Karaman’da gazetecilik faaliyetleri ile şehrin tanınmış isimleri arasına girmiştir. Karaman’da basın, STK ve Siyaset faaliyetleri ile birlikte yerel yönetim çalışmalarına da devam etmektedir.

Karaman’da doğup büyüyen Erdem Silay, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve bu üniversitedeki eğitim hayatını başarı ile tamamlamıştır. Aynı zamanda siyasi çalışmalarını da aktif olarak sürdürmeye devam eden Silay, Büyük Birlik Partisi (BBP) Karaman İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanıdır. Aynı zaman’da Karaman Belediyesi’nde Bilgi İşlem Müdürlüğünde çalışmaktadır.  Karaman’da yaptığı işler bunlarla sınırlı olmayan Erdem Silay, bir dönem Hizmet-İş Sendikası Karaman Şubesi Gençlik Komitesi Başkanlığı, AK Parti Karaman İl Yönetim Kurulu üyeliği, AK Parti Karaman İl Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanlığı, Türkiye Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Karaman İl Temsilciliği, HAK-İŞ Konfederasyonu Afad Arama ve Kurtarma Umut Timi olarak çeşitli görevlerde bulunmuştur. Erdem Silay, Çağdaş Gazeteciler Derneği üyesidir.

Erdem Silay Kaç Yaşında, Evli Mi?
14 Haziran 1990 doğumlu olan Erdem Silay, 33 yaşındadır. Güllü Öztürk Silay ile evlidir. Silay çiftinin Kayra adında bir oğlu var.

Erdem Silay sosyal medya hesapları
Erdem Silay instagram hesabı kullanıcı ismi: @silayerdem
Erdem Silay Twitter hesabı kullanıcı ismi: @ErdemSilay
Erdem Silay Tiktok hesabı: @erdemsilay