Başkan Altay, Taksici Esnafını Yalnız Bırakmadı

Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naci Altay, Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Erzurum’da yapılan Yol Denetimlerinde Taksici Esnafını yalnız bırakmadı.Bu tür Denetimlerin şehirde...

banner491
Başkan Altay, Taksici Esnafını Yalnız Bırakmadı
banner567
Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naci Altay, Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Erzurum’da yapılan Yol Denetimlerinde Taksici Esnafını yalnız bırakmadı.

Bu tür Denetimlerin şehirde sürekli yapılmasından memnuniyet duyduğunu belirten Erzurum Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Naci Altay, Taksici Esnafının Erzurum şartlarında zor ve kısıtlı imkanlarla hizmet verdiğini vurguladı. Altay, “Bu sebepten dolayı Şehrimizin yaşanılabilirliği noktasında üzerimize düşen görevin bilincindeyiz. Odamız bünyesinde görev yapan Şoför ve Otomobilci arkadaşlarımın dün olduğu gibi bugünde her türlü denetleme, asayiş ve benzeri incelemelerde yanlarında olmak benim asli görevim olduğuna inanıyorum. Şehrimizde Görev yapan Diğer Odalar, Cemiyetler ve Sivil Toplum Kuruluşlarının da aynı hassasiyetle kendilerine bağlı olan üyelerinin her durumda ve şartta yanlarında olarak hizmet çıtalarını artırmalarının şehrimiz adına faydalı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535